Profil absolwenta

Do kogo adresujemy Studia Podyplomowe Employer Branding?

Adresatem naszych studiów podyplomowych są osoby zainteresowane tematyką employer brandingu, a szczególnie aktualni i przyszli pracownicy działów HR, PR i marketingu oraz firm rekrutacyjnych i doradczych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć wiedzę z zakresu nowoczesnych narzędzi, najświeższych trendów, badań i najlepszych praktyk zarządzania marką pracodawcy i przyciągania najlepszych kandydatów z rynku.

Jeżeli chcesz zdobyć kompleksową i unikatową wiedzę z zakresu: zarządzania marką pracodawcy, e-rekrutacji i e-HR, komunikacji, tworzenia przyjaznego i atrakcyjnego środowiska pracy, zarządzania talentami, rozwojem, zmianą i różnorodnością oraz wykorzystywania najnowocześniejszych narzędzi internetowych i mobilnych w przygotowywania skutecznych strategii i realizacji kampanii rekrutacyjnych w środowisku internetowym i mobilnym – te studia są dla Ciebie!

Studia kierujemy także do osób, które chcą pracować jako specjaliści w firmach rekrutacyjnych, konsultingowych i marketingowych lub też myślą o prowadzeniu własnej działalności z zakresu employer branding.

Czego się nauczysz?

W trakcie naszych studiów zdobędziesz wiedzę umożliwiającą zaprojektowanie, kompleksową realizację i pomiar wewnętrznej i zewnętrznej strategii employer branding. Dowiesz się również, w jaki sposób projektować, przeprowadzać, analizować i interpretować wyniki badań wspierających budowanie wizerunku pracodawcy.

Zdobędziesz także wiedzę z zakresu rekrutacji, selekcji oraz adaptacji pracowników, a także nowoczesnego zarządzania projektami rekrutacyjnymi i efektywnego wykorzystywania narzędzi e-rekrutacyjnych. Poznasz praktyczne aspekty działania firm HR. Nabędziesz umiejętność taktycznej oceny właściwego wyboru formy zatrudnienia w firmie. Będziesz także zdolny do autonomicznego i odpowiedzialnego wykonywania powierzonych zadań w zakresie zatrudnienia członków zespołu ds. danego projektu, a nabyte umiejętności wykorzystasz do funkcjonowania jako lider zespołu, właściciel firmy itp.

Zdobędziesz również kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania marką pracodawcy wewnątrz organizacji. Poznasz modele zarządzania talentami i rozwojem w firmach i nauczysz się prowadzenia rozmów rozwojowych oraz tworzenia development planów. Zajęcia przygotują Cię do wpisania komunikacji wewnętrznej w strategię biznesową firmy, opracowania jej celów i doboru optymalnych narzędzi. Usystematyzujesz swoją wiedzę z zakresu motywowania i wynagradzania pracowników i poznasz podstawowe narzędzia zarządzania wynagrodzeniami Zdobędziesz również wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania różnorodnością, CSR oraz wolontariatu pracowniczego, jak również poznasz zasady skutecznego stosowania instrumentów społecznej odpowiedzialności biznesu w zarządzaniu.

Co więcej, rozwiniesz swoją kreatywność i umiejętności niezbędne do prowadzenia efektywnych kampanii rekrutacyjnych w Internecie i poza nim. Poznasz zasady projektowania użytecznych internetowych i mobilnych stron kariery, skutecznych i atrakcyjnych materiałów wizerunkowych dla kandydatów, realizowania atrakcyjnych filmów korporacyjnych oraz projektowania przestrzeni biurowych przyjaznych pracownikom. Nabędziesz również umiejętności analizy dostępnych narzędzi social media, możliwych do wykorzystania w komunikacji marketingowej oraz prowadzenia angażującej, budującej interakcję komunikacji pracodawcy w social media. W wyniku przeprowadzonych zajęć zdobędziesz również profesjonalną wiedzę i umiejętności autoprezentacyjne.